O Firmie

Sklep internetowy Luxfood to najbogatsza oferta w Polsce w wysokiej jakości produkty spożywcze. Obecnie jesteśmy sklepem wyłącznie internetowym. Zajmujemy się sprzedażą żywności luksusowej, wysokiej jakości, która wbrew pozorom nie jest droga.

Misją naszej firmy jest uświadamianie i udostępnianie produktów o wysokiej jakości pełnym smaku.

Firma Luxfood jest od lat cenionym Partnerem w zakresie B2C i B2B. Gwarantujemy naszym stałym i przyszłym Klientom bezpieczne online zakupy, solidną firmę oraz pewność Klientom polskiego rynku e-Commerce, że sklep www.luxfood.pl jest właściwym wyborem. W swoim asortymencie oferujemy Państwu produkty ze świata kuchni: unikatowe, eleganckie, egzotyczne, wyszukane, o najwyższej jakości. W sklepie Luxfood znajduje się ok. 10.000 produktów, które zaspokoją wymagania i życzenia każdego smakosza. Trufle, kawior, meksykańska czekolada, wiemy co potrzebne jest Państwa restauracji, by stała się wyjątkowa i wyróżniała spośród innych. W sklepie Luxfood dostępna jest również szeroka gama sprzętu kuchenno/gastronomicznego. Z dnia na dzień sklep jest aktualizowany o nowe produkty, tak by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Firma LUXFOOD oferuje Państwu dostęp do wszystkich produktów z całego świata, a tym samym otwiera przed Państwem drzwi do przygotowania najrozmaitszych potraw i zaprezentowania Państwa restauracji jako miejsce o wykwintnej i niespotykanej kuchni.

Dlaczego powinni Państwo wybrać LUXFOOD?

Ponieważ:

  • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
  • cenimy dobro naszych klientów i wiemy jak cenny jest ich czas,
  • brak minimum logistycznego czyli realizujemy wszystkie zamówienia, niezależnie od ich wielkości,
  • zamówione produkty starannie pakujemy i dostarczamy w przeciągu 48 h kurierem Ups,
  • codziennie mają Państwo możliwość zaciągnięcia porady, informacji telefonicznej lub mailowej, o produktach które Państwa interesują pod telefonem 91 431-47-98 lub 668-573-713
  • dostawa gratis na terenie całej Polski dla każdego zamówienia na kwotę od 300 zł