Świeże trufle

Dostarczamy codziennie od poniedziałku do soboty świeże trufle na terenie całego kraju.

Cennik świeżej trufli ważny  do 14-01-22

Prod nr 13471  Letnia trufla z Włoch. Trufla letnia, tuber uncinatum, świeża, z Włoch Letnia trufla włoska charakteryzuje się ciemną lub czarną barwą, jasnożółtym środkiem i lekko orzechowym aromatem 
Cena brutto 3,63  zł / 1g
Prod. nr 18090 Trufla biała – bulwa magnatum pico, z Włoch. Pochodzenie: Umbria, Marche (Włochy) Trufla charakteryzuję się brązowobiałymi bulwami o stosunkowo gładkiej powierzchni i intensywnym aromacie.  
Cena brutto  zł/ 1 g brak w tym tygodniu
Nr produktu 13464 Biała trufla – tuber magnatum pico, La bilancia – Tartufi di qualita, brak w tym tygodniu
 Występuje od końca września do 31 grudnia. Pochodzenie to obszar Piemontu/Alba i Emilia Romagna.
Najbardziej aromatyczna trufla.
Nr produktu 25557 – Trufla, szlachetna, tuber melanosporum, swieża, z Hiszpanii, 30g (dostęna od październia)
Zimowa aromatyczna trufla.
Cena za 1 gram/ 4,83 zł
Nr produktu 14793  włoska zimowa trufla czarna.
Cena za 1 gram 4,96 zł
Nr produktu 13467 – Zimowa trufla z Francji. Trufla zimowa z Francji charakteryzuję się ciemną skórką i ciemnym miąższem. Posiada orzechowo – maślany smak. Jest to jedyna trufla o maślanym smaku.
Cena za 1 gram 5,09 zł

Podane ceny są obowiązującymi i aktualnymi cenami za trufle.

Z uwagi na dostawy, które mają miejsce raz w tygodniu, aktualne ceny podawane są w cenniku.

Informacje na temat świeżych trufli;

Kraj pochodzenia: Świeże dostawy trufli otrzymujemy w każdy poniedziałek/wtorek z Włoch, Francji, Hiszpani oraz Australii przez okrągły rok.

Ceny świeżych trufli: Ceny trufli świeżych są umieszczane na stronie sklepu co poniedziałek niezwłocznie po otrzymaniu świeżej dostawy aromatycznych bulw.

Zamówienia na świeże trufle: Minimalne zamówienie świeżej trufli to 30g (wielkość orzecha włoskiego). Zamówiona tufla zostanie starannie wybrana aby waga odpowiadała zamówionej bulwie i na tej podstawie wyceniona. Zamówione świeże trufle pakowane są w vakumm, a następnie w boksy styropianowe z akku, które utrzymują  prawidłową tepmeraturę podczas transportu. Dokładamy wszelkich starań aby produkty były prawidłowo zapakowane. Zamówienia prosimy kierować pod adres: biuro@luxfood.pl bądź telefonicznie 668-573-713.

Obróbka trufli: Po otrzymaniu świeżych trufli zalecamy ich najszybszą konsumpcję max. po dostawie około 3-4 dni. Trufle należy wyjąć z woreczków vakumm zawinąć w ręcznik kuchenny bądź zakopać w ryży i przechowywać w lodówce. Ma to na celu wyciągnięcie wilgoci. Świeżą truflę zazwyczaj podaję sie pocięta w plasterki na potrawie. Do krojenia trufli używamy tz hebli występujących w ofercie sklepu. Różnią się kształtem ostrza i materiałem, z którego są wykonane. Posiadamy ostrza gładkie i faliste. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! tel 668-573-713

  • Post category:Cennik