Nowy wymiar kawiorów!

Przedstawiamy aromatyczne perły o smaku truskawkowym, figowym, porzeczkowym, malinowym, marakui, curacao a także kawior z oliwy z oliwek, kawior z oleju z pestek dyni oraz z soku zimowej aromatycznej trufli. Kawiory wykonany są tylko z najlepszych składników bez sztucznych barwników i konserwantów.

Całkowita nowościa w sztuce kulinarnej jest kawior ze ślimaka.  Za swoją jakość otrzymał uznanie w najlepszych restauracjach. Teraz dostępny w sklepie www.luxfood.pl

POLECAMY:

Prod nr  59999 – Kawior ze ślimaka 50g Kawior z jajeczek ślimaka Helix Aspersa jest szczególnym i bardzo zdrowym produktem odżywczym. Delikatny i niepowtarzalny smak porównywalny do „ściółki leśnej i letniego deszczu”. Idealny jako dodatek do dań, przystawek i deserów. Jego walory smakowe docenił Tomasz Purol zwycięzcą 5. edycji konkursu Top Chef podając kawior ze ślimaka w czekoladzie.

Prod nr 29751 Kawior truflowy Perlage di Tartufo, Tartuflanghe, 50g
Wykwintne perły zostały wykonane z soku czarnej trufli zimowej. Kawior posiada bardzo aromatyczny smak i aromat trufli. Polecamy do carpaccio, zup, jajek, przystawek, serów, sałatek.

Prod nr 38051 – Kawiar owocowy „cassis” 50g
Kawior owocowy o smaku porzeczkowym. Perły maja średnicę około 5 mm. Idealny do przystawek, deserów, koktajli.

Prod nr 28354 – Kawior owocowy „truskawka” 50g
Kawior owocowy o smaku truskawkowym. Te zaskakujące smakiem słodkich truskawek perły 5 mm sprawią że podane desery, koktajle zaskoczą każdego

Prod nr 38223 – Kawior owocowy”curacao” 50g
Kawior owocowy o smaku curacao. Perły maja średnicę około 5 mm. Idealny do przystawek, deserów, koktajli

Prod nr 38221 – Kawior owocowy „malina” 50g
Słodkie perły 5 mm o smaku maliny

Prod nr 42823 – Kawior owocowy „marakuja” 55g
Perły posiadaja średnicę 6-8 mm

Prod nr 38228 – Kawior owocowy „czerwony grejpfrut” 50g
Perły posiadają średnicę 5 mm.

Prod nr 38227 – Kawior owocowy”cytryna/pieprz” 50g
To połączenie soczystej cytryny z wyrazistym pieprzem. Perły idealnie komponują się z przystawkami rybnymi. Średnica pereł 5 mm.

Prod nr 36623 – Kawior z oliwy z oliwek, żółty, 50g
Zamiast tradycyjnej oliwy z oliwek polecamy kawior z oliwy z oliwek do sałatek, zup i sosów o wyśmienitym smaku. Świetnie prezentuję się na przystawkach i budzi zaskoczenie każdego!

Prod nr 38955 – Kawior z oleju pestek dyni 50g
Ciemno zielone perły powstały z intensywnego oleju z pestek dyni. Idealne do potrwa mięsnych: wołowiny, cielęciny, lodów. Słoiczek zawiera około 40-50 pereł o średnicy 50 mm. Na jedną porcje zaleca się około 1 grama pereł czyli około 10 sztuk